Pınar Çocuk Resim Atölyesi Gaziantep’te Çocukları Bekliyor

0
2453

Pınar, 38 yıldır düzenlediği Uluslararası Çocuk Resim Yarışması kapsamında kurulan Resim Atölyeleri ile gelecek nesilleri sanatla buluşturmaya devam ediyor. Yarışma boyunca Türkiye çapında 8 ilde çocukları ağırlayacak olan Pınar Çocuk Resim Atölyesi,29-30-31 Mart tarihlerinde Gaziantep Sanko Park Alışveriş Merkezi’nde minik ressamları bekliyor.

Türkiye’de gıda sektörünün öncü markası Pınar, çocukların gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla sanat, eğitim ve spor alanında birçok projeyi destekliyor. Türkiye’nin en uzun soluklu resim yarışması olan Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması kapsamında geçen yıl yoğun ilgiyle karşılanan Çocuk Resim Atölyesi bu yıl da 8 ilde minik ressamlarla buluşmaya devam ediyor.

29-30-31 Mart tarihlerinde Gaziantep Sanko Park Alışveriş Merkezi’nde10.00 ile 22.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan Pınar Çocuk Resim Atölyesi’nde çocuklara uzman eğitmenler eşlik edecek. Minik ressamların “Hayalini Çiz” temasıyla yapacakları resimler 38. Pınar Çocuk Resim Yarışması’nda değerlendirilecek. Değerlendirme sonucunda Türkiye’nin 7 farklı bölgesinden yarışmayı kazanan birer öğrenciye tablet ve profesyonel resim malzemesi ödüllerinin sahibi olacak.

PınarÇocuk Resim Atölyeleri, Nisan ayı sonuna kadar Gaziantep’in ardından Şanlıurfa, Trabzon, Samsun ve İstanbul’da minik ressamlarla buluşmaya devam edecek.

Pınar Çocuk Resim Atölyesi

Atölye Yeri: Gaziantep Sanko Park Alışveriş Merkezi

Atölye Tarihleri: 29-30-31 Mart 2019

Atölye Saati:10.00-22.00

 

Ayrıntılı Bilgi İçin;

O2 İletişim

T: 0212 233 10 41

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.